Adapazarı/SAKARYA
tren

Rohnfried Katkılar

Uyarı ; Ürünler Genel Bilgilendirme Amaçlıdır.
Uzman (Veteriner,Vb.) Danışmadan Kullanmayanız.
Bazı İlaçlarda Yazan Dozajlar Güvercin V.b Kanatlılara Göre Yazılmıştır.
Yanlış Uygulamarda Ani Ölümlere Yol Açabilir..

ROHNFRIED ELECTROLYT 3 PLUS

Elektrolyt 3 Plus, vücut sıvılarının sıvı kaybından sonra hızlıca tekrar normale dönmesini sağlayan elektrolit ve karbonhidratların mükemmel birleşimidir.

ROHNFRIED BT – AMIN FORTE

T-Amin forte belirli bir kompozisyonda yüksek dozlarda aminoasit, elektrolit ve B vitaminleri içerir. Temel aminoasitler kolaylıkla kullanılabilir özelliktedir ve böylelikle ilaç tedavileri sırasında ve seyahatlerde optimum rahatlık sağlar.

ROHNFRIED AVIMYCIN PULVER

Röhnfried Avimycin Pulver 400gr, solunum enfeksiyonları önler. % 100 doğal Solunum yolu enfeksiyonları önler Mükemmel durumda havayolunda tutar.
-% 100 doğal

ROHNFRIED TAUBENFIT E50

TAUBENFİT-E50 diğer yemlerle birlikte üreyen kanatlılarda gereken miktarda Vitamin Eyi sağlamak içindir. Özellikle selenyum ile birlikte, Vitamin Enin doğurganlık yumurtadan çıkma, gelişim, kas, yapısı ve uçuş performansı üzerinde olumlu etkileri vardır. Buna ek olarak, selenyum`un bağışıklık sistemi üzerinde pozitif bir etkisi vardır. Vitamin E bilinen bir antioksidadır; doymamış yağ asitlerini, Vitamin A ve hücreleri serbest radikallerin zararlı etkilerinden korur.

ROHNFRIED ENTROBAC probiyotik

Entrobac, kanatlılara yönelik bir yem takviyesidir. Bağırsak florasında gerekli olan brobiyotik bakteriler ve özel prebiyotikleri içerir. Entrobac gerginlik, yem değişikliği, stresli evrelerde tedaviler sırasında ve sonrasında bağırsak florasının eski haline getirilmesi için idealdir. İçerdiği bakteriyel varyant birçok antibiyotiğe karşı dayanıklı olup bu nedenleEntrobactedavi sırasında ve sonrasında bağırsak florasının eski haline getirilmesi için mükemmel bir derecede uygundur.

ROHNFRIED PAVIFAC bira mayası

Pavifac Pezialbierhefe değerli bir doğal üründür. Mayalayıcının mayası aminoasitler, mineraller ve az rastlanan elementlerin yanı sıra kompleks B vitaminleri ve yüksek konsantre mineraller içerir. Mayada ki saf aminoasitler yumurtadan yeni çıkmış güvercinlerin gelişimlerine ve tüy değiştirmelerine yardımcı olur. Verilen vitaminler ve nadir elementler genç hayvanların sağlıklı gelişimlerini her evrede garantiye alır ve yemden faydalanmayı arttırır.

ROHNFRIED GERVIT-W multivitamin

Gerwit-W, kanatlılarda hastalanmadan önce ve antibiyotik kullanımından sonra tüm sezon boyunca kullanılabilir. İçme suyuna ve tahıl yeme, besinden doğacak vitamin eksikliklerini gidermek için,tüy değiştirme ve gösteri dönemlerinde ve soğuk mevsimlerde uygulanabilir. Stres azaltıcı özelliği de vardır.

ROHNFRIED BADESALZ banyo tozu

Röhnfried banyo tuzu her mevsim ve özellikle tüy dökme sırasında tavsiye edilir.

Röhnfried badesalz banyo tuzunubilinenin aksine en iyi etken maddeler kullanılarak yapılmış mükemmel bir üründür.

Uyarı ; Web sitemizde yayınlanan tüm ilaçlar ve yem katkıları tanıtım ve bilgilendirme amaçlıdır.
Uzman Desteği Almadan Kullanmayanız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp Hattımız :